Doktoři z Počátků 112. díl online ke shlédnutí

Seriál Doktoři z Počátků 112. díl je tady online ke shlédnutí. Pojďte si i vy naprosto jednoduše a zdarma přes internet přehrát nový díl tohoto oblíbeného seriálu ze života. Dnešní epizoda se vysílala v premiéře na Nově v pondělí 27. Dubna 2015, vy si jí však s námi můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma třeba […]

Další začátek nového týdne a sním i zbrusu nový díl Doktorů z Počátků. Televize Nova s tímto svým oblíbeným seriál v poslední době trochu šetří, protože vysílá pouhou jednu epizodu týdně o to větším svátkem však tyto dny jsou. Dnes jsme si pro vás přichystali 112. díl, který se v televizi poprvé vysílal v pondělí 27. 4. 2015. Vy si však s tímto datumem nemusíte dělat nijak zvlášť velkou hlavu, protože s námi si pustíte váš oblíbený seriál kdykoliv jenom budete chtít.

A co konkrétního vlastně dnes uvidíme? Ve sto dvanáctém díle českého rodinného seriálu z lékařského prostředí Doktoři z Počátků budete svědky, jak se Lídě znovu ozve její vášnivá fanynka z internetového blogu Helena. Lída má však za to, vášnivá fanynka je vlastně nebezpečná stalkerka. František znovu pomáhá Matějovi s jeho školními úkoly. Ten mu zase pomůže s draním peží. Dobruškovi se opět přitížilo. Jakub však přijde na to, že Dobruška si bere příliš mnoho svých vlastních léků, což je jeho životu opravdu velmi nebezpečné.

Doktoři z Počátků 112. díl online pro vás.

Lídě se znovu ozve její vášnivá a neodbytná fanynka z internetového blogu Helena. Stále jí navrhuje nové a nové termíny schůzky, na které však Lída nechce přistoupit. Nejprve jí předhodí její rady a pak jí navrhne osobní schůzku. Lída tedy nakonec souhlasí a skutečně se vydá na domluvenou. Jenže Helena tam nebude, což Lídu velmi rozladí. Nakonec si začne myslet, že jí pronásleduje a touží jí uškodit.

Dobruškův zdravotní stav se opět velmi zhoršil. Nikdo to nečekal, protože už vypadal, že se ze všeho dostal. Jenže zdání někdy klame. Roman urgentně zavolá Jakuba a ten zjistí, že Dobruška si za to vlastně může sám. Podle všeho se totiž předávkoval vlastními medikamenty. Další den Ruda objeví, že mu někdo ukradl léky pro Dobrušku, takže začne panikařit, jelikož jeho chytrý plán se vymyká z rukou. Dobruška se rázem cítí fit a chce znovu odjet do exotické Bolívie. Tento výlet se ale ve světle okolností jeví jenom jako bláhový sen.

Ema šla navštívit Olinku, takže Františkovi přikázala, aby dral peří, které je zapotřebí pro zhotovení nové duchny. František však na draní peří nestačí sám, tak poprosí o pomoc Matěje. Drát peří bude nakonec i ochotná Vladěna. Matěj je však na peří alergický, takže na pomoc musí přijít Ota.

Co nového se stane v naší malé vesničce dnes?

Přesně takový bude nejnovější pokračování seriálu Doktoři z Počátků 112. díl. Pevně věříme, že se nám podařilo vás tuto epizodou zaujmout a chcete si jí pustit s námi. Můžete si jí ostatně pustit naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. K tomu už není moc co dodat. Video s epizodou pro vás máme ve skvělé kvalitě a její přehrání by mělo být opravdu velmi jednoduché. Pojďte se bavit s námi a tímto jedinečným seriál z produkce televize Nova!

TOPlist