Policie Modrava 16. díl (7. června 2015) – Přehrát online

Přehrajte si zdarma přes internet nové pokračování seriálu Policie Modrava 16. díl. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali tuto netrpělivě očekávanou poslední epizodu tohoto seriálu. V televizi tento díl běžel v sobotu 7. června 2015, ale na to se vy díky nám nemusíte ohlížet.

Pojďte si pustit zdarma online nové pokračování seriálu Police Modrava 16. díl. Příběhy kriminalistů z malého městečka Kašperské hory uprostřed Šumavy se uzavírají. V televizi se tento díl vysílal premiérově 7. 6. 2015 v hlavním vysílacím čase, vy si ho však díky nám můžete pohodlně pustit online kdykoliv jenom budete chtít. A to je celkem férová nabídka si myslíme. Dnešní díl byste si opravdu neměli nechat ujít, protože se jedná o závěr první řady seriálu, takže jím tento úspěšný projekt končí. Nám nezbývá jenom doufat, že tvůrci na tento úspěch naváží a čase přidají i další série. A o čem to dnes celé bude?

Opět půjde o vraždu, která zřejmě měla zakrýt velkou krádež. Oběť je nalezena na neobvyklém místě a to přímo na korbě nákladního auta. Cestář Cerman si bezvládného těla muže všiml až po nějaké době, takže si vůbec nemůže být jistý, kdy se tam dostala. Určení totožnosti je naštěstí v tomto případě opravdu velmi rychlé. Zavražděný pracoval jako údržbář na zámku Klenová, který se nachází jenom kousek od města Klatovy.

Seriál Policie Modrava 16. díl online ke shlédnutí.

Vyšetřování se rozbíhá na plné obrátky a zdá se, že policisté to tentokrát budou mít trochu jednoduší. Na zámku totiž jejich kolegové řeší jiný případ a to krádež vzácného obrazu. Jedná se o obraz Koupající se krasavice, který má milionovou hodnotu. A to už je suma, za kterou je ochotno vraždit celkem dost lidí. Motiv se zdá být zřejmý a proto policisté začnou vyšetřovat oba dva případy současně.

Obraz zmizel z depozitáře, který byl opravdu výborně zabezpečen. Násilné proniknutí z venku je téměř vyloučené a pokud by k němu došlo, tak by na místě činu zcela jistě byly stopy. K tomu ale nedošlo, což jasně ukazuje, že pachatel musel být někdo zevnitř. Do depozitáře přitom měli přístup pouze dva lidé a to ředitel zámku a pak místní restauratér. Vrahem tedy musí být jeden z nich. Shodou okolností, ale mají oba dva neprůstřelné alibi. Vlastně mají tak dobré alibi, až se to zdá podezřelé. Díky pečlivé skoro až detektivní práci našich kriminalistů, se ale přeci jenom podaří tento rozlousknout. Jak to ale nakonec dopadne vám samozřejmě neprozradíme, protože od toho už se můžete na dnešní závěrečnou epizodu seriálu Policie Modrava podívat sami.

Co nového nás čeká v poslední Modravě?

Nejnovější a zároveň poslední pokračování seriálu Policie Modrava 16. díl už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte využít tuto jedinečnou šanci a pustit si ho s námi. Tato epizoda se v televizi vysílala v neděli 7. června 2015, ale vy si jí díky internetu a nám můžete pustit naprosto pohodlně na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho tedy neváhejte a pojďte do toho s námi! Za náš team vám přejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu.

TOPlist