Přehrát online Policie Modrava 13. díl (17. května 2015) zdarma

Přehrajte si přes internet seriál Policie Modrava 13. díl. Přímo zde si můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma novou epizodu tohoto oblíbeného krimi seriálu. Pro televizi Nova to byla opravdu trefa do černého a i my se nemůžeme dočkat dalšího pokračování této detektivky.

Máme tu nový týden a s ní i další výpravu na krásnou Šumavu. Nevím jak vy, ale my už se opravdu nemůžeme dočkat, až si nejnovější epizodu tohoto oblíbeného seriálu pustíme. Právě proto jsme jí ostatně už s velkým předstihem nahráli a nyní vám ji přinášíme na této webové stránce online ke shlédnutí. Jenom pro naprostou srozumitelnost ještě dodáme, že dnes je řeč o dílu, který měl svojí oficiální televizní premiéru v neděli 17. května 2015. Vy si ho ale díky nám a internetu budete moci přehrát kdykoliv jenom budete chtít.

A jak se to vlastně má s příběhem dnešní epizody? Opět půjde o vraždu. Obětí se stala mladá žena, která se jmenovala Veronika. Bydlela v nedaleké vesnici. Někdo jí ale vylákal k plavebnímu kanálu, kde jí podle zastřelil. Na první pohled je jasné, že se jedná o opravdu úkladný čin, u kterého není možné hledat žádné ospravedlnění. Naopak co je velmi nutné odhalit je pachatele.

Přehrát online seriál Policie Modrava 13. díl.

Veronika žila sama se svou malou dcerkou a matkou. Její minulost je hodně zamotaná a to hlavně kvůli četným milostným vztahům. Veronika byla opravdu krásná a sympatická žena a tak se není vůbec co divit, že s ní měly pletky snad polovina mužů ve vesnici a to včetně těch ženatých. To je ostatně i důvodem, proč se s ní rozvedl její manžel Staněk. Velmi brzy po svatbě totiž zjistil, že holčička, kterou Veronika porodila nebyla jeho.

V prvních fázích vyšetřování se policie zaměřuje na dalšího místního muže – Patrika. Byl to právě on s kým se zavražděná v poslední době vídala. Navíc i on má jisté traumatizující zážitky z minulosti. Na druhou stranu je to svobodný muž, takže neexistoval žádný důvod, proč by právě on nemohl s Veronikou chodit. Jenže on skutečně pachatelem nebyl. Policie to zjistí, až když se pustí po úplně jiné stopě a tou je mobil oběti. Vrah jí totiž neopatrně vylákal na místo činu pomocí sms zprávy. Do skutečného pachatele by nakonec jeho čin nikdo opravdu neřekl.

Policie v Kašperských horách je vždy připravena.

Tak nějak se bude vyvíjet dnešní případ kriminalistů z malého horského městečka Kašperské hory. Rozhodně je to zajímavý kriminální případ, který stojí za shlédnutí. Asi už tušíte kam tím míříme, protože seriál si můžete pustit přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Policie Modrava 13. díl už tady na vás čeká online ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte využít této příležitosti a dobře se bavit s touto premiérovou epizodou z neděle 17. května 2015. Pevně věříme, že vás bude bavit minimálně z poloviny jako nás!

TOPlist