Výměna manželek VI. – 20. září 2013 online ke shlédnutí

Pusťte si u nás nový 4. díl Výměny manželek VI. vysílaný na Nově v pátek 20. zří 2013. Na této stránce jsme pro vás připravili online video s nejnovějším dílem z šesté řady oblíbené reality show Výměna manželek. Dnes se máte opravdu na co těšit, protože dnešní díl bude opravdu hodně drsný. Dnes uvidíte mladou […]

Online ke shlédnutí nový díl Výměny manželek VI. řady z pátku 20. září 2013. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet nejnovější epizodu oblíbeného Výměny tv Nova. Právě na této stránce jsme si pro vás připravili tento díl ke shlédnutí ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Ano u nás skutečně nemusíte nic platit jako na voyo.cz.

A co tentokrát uvidíte? Opět hodně kontroverzní výměnu. V hlavní roli bude mladá maminka Iveta. Je to typický panelákový člověk, který očividně moc nedá ani pohybu, ani péči o rodinu.

Teď se ale bude muset přestěhovat z vyhřáté panelákové nory na vesnici. Tady se ale žije úplně jiný život, kde je na prvním místě především starost o zvířata. Už když čte Iveta manuál, tak se jí ohrnuje nos. Praxe je ale samozřejmě daleko horší, než si sama představuje.

První problém nastává už když má uklidit po psech. Jenže na to není vůbec zvyklá a zvedá se jí z toho žaludek. Před kamerou tak sehraje opravdu ukázkové divadélko.

A co je na tom všem nejhorší je to, že sama Iveta má doma psa! Zřejmě po něm také není zvyklá uklízet a možná proto česká sídliště vypadají jak vypadají. Ještě, že takto pracovitých maminek není víc.
To ale samozřejmě není ani zdaleka všechno.

Nový 4. díl Výměny manželek z pátku 20. září 2013 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo na této stránce. Tak neváhejte a novou Výměnu si určitě pusťte. Čeká na vás spousta opravdu nevšední zábavy.

TOPlist